Бібліографічні пошуки

До теми  – хто і для чого ходять до  бібліотеки ?  

Чим цікавились  відвідувачі бібліотеки в січні? І, відповідно, що читають запоріжці?

Із кумедного :

Слідство ведуть бібліографи! Саме так. А як можна знайти книгу по опису обкладинки: «Голубая обложка. На переднем плане девушка. Не малолетка. Две косы. Сзади чел с рогами. То ли сатана, то ли дьявол»? Не знаєте? А я знайшла. Дмитро Скірюк «Драконовы сны». Кому цікаво як знайшла – приходьте, поділюсь досвідом. (До речі, не менш цікава мотивація цього запиту: «Я читал, потом тупанул и не дочитал. Хочу дочитать»).

Кого читають:

М. Спілейн, Н. Павліщева, Фріц Лейбер, Володимир Белінський «Москва Ордынская»,  Давід Лагеркранц, Пола Хокінс, Янн Мартел, Даніел Кіз (його «Квіти для Елджернона» б’є рекорд), Ф. Бегбедер, Ф.С. Фіцджеральд, Вероніка Рот, Д.Браун, Джон Р. Мартін, Пєлєвін, Похльобкін (автор книг про кулінарію). Це всього частина запитів.

Цікавляться:

Хто такий Валентин Яланський, Андреа Жапп (фр. письменниця), хто такий копірайтер, хто автор «Вечірні крамниці вулиці Волоської» (Галина Ткачук).
Про все на світі:

Я шукала в якій послідовності виходили книги А. Малишевої, серія книг «Сосни» Блейка Крауза, художні твори про історію Англії, книгу Айн Ренд «Ми живі» видавництва «Фоліо». Питали адресу ПТУ №1 в Запоріжжі та «По психологи принцип лола» – виявилось, що це  книга «Принцип LOL2A. Совершенство мира» – Рене Эгли. Потім було «Ніл та його мешканці» з фотографіями , в честь кого названа вулиця Зестафонська (місто в Грузії), що таке імідж, вища освіта в Великобританії, «Управління організаційною поведінкою держслужбовця», чи є продовження книжки Андрусяка «Стефа і її Чапалка» та «8 днів із життя бурундука», біографія та творчіть С. Кінга, Грушевський «Хто такі українці і чого вони хочуть».

Кожного дня просять:

Щось легке і про кохання, щоб прочитати і про все забути. Сподобалось від студентки: «Мне нравится высокопарный слог, красивые, вычурные диалоги». Будь ласка, принесли книжки з «высокопарным слогом». Задоволена.

І самий коронний запит всіх років – дайте щось почитати!!!

Ну і як вам? Це не весь перелік цікавої роботи бібліографа.  Розмовляєш, виясняєш, пропонуєш, вислуховуєш.

І насамкінець – бібліотека це одна із «цеглинок» демократії: в бібліотеці всі рівні, у всіх є доступ до інформації. Бібліотеки потрібні і до них ходять люди.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *