Брейн-ринг «Запорізькій області – 80 років»

Завдяки грантовій підтримці ПАТ «Запоріжсталь» та перемозі у конкурсі соціальних ініціатив «МИ – це місто!»Запорізька обласна бібліотека для юнацтва придбала і вже успішно використовує брейн-систему та підвісний мультимедійний проектор для якісного проведення сучасних інноваційних заходів із молоддю.

Чотири команди «Червоні», «Зелені», «Сині» і «Жовті», сформовані з першокурсників Запорізького гуманітарного коледжу «Запорізька політехніка», активно змагалися між собою за звання «Чемпіона брейн-рингу Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва» в рамках проекту «Мобільна школа молодого патріота «Я так думаю».

Тематичні блоки заходу до вісімдесятиріччя Запорізької області були підібрані  різноманітні: з історії, сучасності, культури,  традицій,  промисловості регіону тощо.  В перерві між боями, щоб не сумували  студенти-глядачі,  для них  провели невеличку краєзнавчу вікторину. Тобто вся присутня молодь була вмотивовано задіяна у  бібліотечному заході.

У фінал змогли вийти тільки дві найсильніші команди «Сині» та «Жовті». Із них в азартній боротьбі  перемогу вибороли перші,  за що отримали приємні подарунки – мапи Запоріжжя.

Бібліотекарі відмітили, що рівень підготовки з краєзнавства у студентів гуманітарного коледжу дуже високий. Головний суддя брейн-рінгу Світлана Чучко поділилася своєю думкою: «Знання? Це дуже добре! Але  не головне! Для нас важливо, щоби під час заходу  запорізька молодь не соромилась, ставила питання, якщо їй  щось невідомо, прагнула розвиватись та пізнавати нове,  пишалась регіоном, де вона мешкає. Саме таке сьогодні відбувалося на брейн-рінгу. А  що ще треба для свідомого виховання молодого патріота в нашої школі «Я так думаю!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *