Дитяче свято до Дня Незалежності Ізраїлю

У нашій бібліотеці проводиться чимало цікавих заходів, але свято, яке відбулося 9 травня, було дійсно унікальним. Винятковість цього заходу полягала в тому, що він був присвячений Дню Незалежності Ізраїлю.

Учасниками свята стали вихованці дитячого православного будинку “Надія” та Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Запорізької області.

Відкривали захід вправні козачата – вихованці школи “Спас – Воля”.

Перевірити свої знання з історії, культури та традицій Ізраїлю діти змогли під час захопливої вікторини, а випробувати свої акторські навички – під час інсценування єврейської притчі “Майса”. Такі цікавинки підготували для гостей наші бібліотекарі.

Святкову атмосферу допомогли створити й вихованці дитячого православного будинку “Надія” – вони підготували міні-концерт з піснями та віршами.

Не обійшлося без подарунків – Світлана Вікторівна Самарська подарувала книжки-розмальовки малечі, а бібліотеці – диск про острів Хортиця.

Яскравим продовженням свята стали майстер-класи: Майя Пономарева навчила дітей ліпити янголят із соленого тіста, а Аніта Савельєва розкрила секрети виготовлення об’ємних листівок.

Та яке ж свято без смаколиків? Після виступів та майстер-класів на дітлахів чекав солодкий стіл.

 

Захід було організовано Міжнародним благодійним фондом “Україна – Ізраїль – Транзит” (директор – Олена Степаненко) та ГО «Ізраїльські друзі України» у партнерстві з бібліотекою.

Дитяче свято, присвячене Дню Незалежності Ізраїлю, проведене в рамках міжнародного проекту “Країна без кордонів”. Тиждень Ізраїлю в Україні.

 

Більше фото – на нашій сторінці у фейсбуці.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *