Дитяче свято “Україна – Туреччина”

17 травня 2019 р. у Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва відбулося чергове дитяче свято, яке цього разу було присвячене Туреччині.

Організаторами заходу «Діти – дітям: Україна – Туреччина» виступили Міжнародний благодійний фонд “Україна – Ізраїль – Транзит” (директор – Олена Степаненко), фотохудожниця Наталя Озгюркан та її чоловік Ахмет Озгюркан. Захід відбувся в межах проекту «Країна без кордонів».

Учасниками свята стали вихованці дитячого православного будинку «Надія» та Школи джур.

Розпочався захід з яскравих виступів вихованців осередків «Спас – Воля», «Спас – Кремінь», а також представниць Запорізького жіночого козацтва.

З пісенним привітанням виступили вихованці дитячого православного будинку «Надія».

Після запального старту настав час поговорити про Туреччину. Під час вікторини від Наталі Озгюркан діти дізналися багато цікавого про цю країну, а найкмітливіші отримали подарунки.

Справжньою родзинкою свята став обмін листами. Вихованці дитячого православного будинку «Надія» надсилали листи та малюнки українським дітям, що мешкають у турецькому місті Мармаріс, а тепер настав час отримати відповіді. Учні Мармаріса також підготували малюнки для запорізької малечі, а ще надіслали у подарунок прапор Туреччини. У відповідь учасники заходу теж підписали прапор України, який тепер вирушить до Мармаріса.

Третім етапом свята стали майстер-класи з малювання в техніці «Ебру» та виготовлення об’ємної листівки від Оксани Калини.

Завершився захід традиційним солодким столом та обміном враженнями.

 

Більше фото на нашій сторінці у фейсбуці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *