Майстер-класи для учасників Конкурсу казкарів імені Санька Сита

Конкурс казкарів імені Санька Сита започатковано з метою вшанування пам’яті письменника та актора Олександра Виженка.

За умовами діти мають написати свій варіант продовження казки “Хлопчик-Укропчик”. Щоб надихнути та підтримати юних казкарів, організатори конкурсу запланували ряд заходів.

21 жовтня у нашій бібліотеці відбувся театральний майстер-клас.

Чи важко бути актором? Учні загальноосвітніх шкіл №20 та №37 спробували знайти відповідь на це питання, примірявши на себе ролі персонажів казки Олександра Виженка “Хлопчик-Укропчик”.
Допомагали школярам осягнути майстерність перетворення актори театру-студії “Пігмаліон”.


Захід вийшов яскравим, веселим та надзвичайно щирим. Діти з великою зацікавленістю допомагали Хлопчику-Укропчику перемогти страшного ведмедя Топтихана.

А після завершення вистави на учасників чекала важлива новина – оголошення про початок Конкурсу казкарів імені Санька Сита.

З метою підготовки школярів 22 жовтня у нашій бібліотеці відбувся майстер-клас “Як написати казку”. Секретами професійної майстерності з майбутніми казкарями ділилася письменниця, філологиня та бібліотекарка Олена Ольшанська.

Спершу дівчата й хлопці міркували про те, які риси повинен мати справжній казкар, виконували вправи на розвиток креативного мислення та вигадували нестандартний варіант використання стільця, а потім, об’єднавшись у групи, створювали власні казки.

Наприкінці заходу майбутні учасники конкурсу отримали в подарунок книжки Олександра Виженка “Хлопчик-Укропчик” та завдання написати свій варіант продовження цієї казки.

Прийом робіт на Конкурс казкарів імені Санька Сита триватиме до 25 листопада. Казки та інформацію про автора (ПІБ, номер телефону, електронна пошта автора чи батьків) надсилати на адресу dvorec.gordiy@gmail.com.

Організатором конкурсу є ГО Центр мистецтв “Арт-Простір”. Співорганізатори: Міський палац дитячої та юнацької творчості, театр-студія “Пігмаліон” та Запорізька обласна бібліотека для юнацтва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *