Огляд журналів

 Український тиждень, № 45

«До 30 відсотків того,  що з’їдаємо, йде в мозок». с.23

На організм діє відомий принцип «батога й пряника»: супровід позитивними або негативними емоціями, що народжуються в мозку. Добре навчитися отримувати позитивні емоції від пізнання навколишнього світу. Це нескінченне джерело задоволення.

Газета «День», № 202

«Римська угода замість Версальської: Про актуальність Першої світової війни, що закінчилася 100 років тому»

Перша світова війна запам’яталася новим видом озброєнь – бойовими отруйними речовинами, широким застосуванням підводних човнів і аеропланів, появою танків.

Втрати в Першій світовій війні виявилися на порядок більшими, ніж у попередніх війнах:  російсько – японська війна 1904 – 1905 років продовжувалася близько 18 місяців, загинуло близько 180 тисяч людей. Дві Балканські війни 1912 – 1913 років, що продовжувалися більше ніж 9 місяців, забрали близько 220 тисяч жителів. А в Першій світовій війні, що тривав 4 роки і 3,5 місяця, загинуло понад 10 млн. людей.

Український тиждень, №46

«Місто у двох світах»

Нікосія. Столиця Кіпру. У 1974 році місто насильницько розділили на дві частини за допомогою сітки, після турецького нападу на острів. Як живуть  кіпріоти 44 роки на розділеному острові? Туреччина – єдина в світі  країна, яка визнає Північний Кіпр державою.

 ПЛ. Публічні люди, № 11

«Корисні екологічні звички»

Цю статтю треба роздрукувати та роздавати всім на вулицях для того, щоб спонукати людей берегти оточуюче середовище.

  1. Кошики та торбочки замість пакетів
  2. Геть одноразові стаканчики!
  3. Друге життя речей.
  4. Екомарафони.
  5. Садимо дерева.
  6. Сортування.
  7. Екопідгузки.

Гроші, №22

«Реєстрація юрособи на Кіпрі – що  для цього потрібно?»

Відповідь на запитання читача: Чи складно зареєструвати юрособу на Кіпрі, яке податкове навантаження на Кіпрі?

PINK №11

Вам випала нагода поспілкуватися з вчительками – піонерками шкільної реформи,що начебто прибули зі світу потеріани, та ще й фіналістки премії Global Teacher  Prize Ukraine 2018, справжнього «Оскара» для вчителів. Вони застосовують диференційні технології навчання, беруть участь у  школах профрозвитку, реалізовують безліч проектів та розповідають, у чому учительська суперсила.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *