Посилка від автора “Золотої рибки” Віктора Євтушенка

Ця історія почалася два тижні тому в Донецькій області, коли запорізький письменник-гуморист Пилип Юрик, у складі команди волонтерів “Українські вареники” (керівник – Надія Мороз), побачив інсценування казки «Золота рибка», яку поставили бібліотекарі Запорізької обласної юнацької бібліотеки для воїнів АТО.


Йому так сподобалася вистава, що він одразу зателефонував самому автору “Золотої рибки” ( зі збірки «Старі казки на новий лад») – сучасному письменнику-сатирику, учню Павла Глазового – Віктору Євтушенку.
Розчулений письменник-патріот в розмові з бібліотекарем Ларисою Головко пообіцяв відправити в обласну бібліотеку для юнацтва всі свої книги, які у нього є в наявності.
І зараз бібліотека вже отримала – 16 книжок. Серед яких – “Старі казки на новий лад” (2003 р.), “Не на того напали!” (2013 р.), “Сміх на голову!” (2008 р.), “Сміхограй” (2001 р)., “Щось не так!” (2017 р.), “То є так!” (2011 р). “Про 100 сміх” (2013 р.).

“Якщо хочете довше жити, – частіше помирайте зі сміху!»,- побажав читачам юнацької Віктор Євтушенко.

Зовсім скоро, після обробки книг відділом комплектування, всі бажаючі зможуть насолоджуватися читанням сатири від Віктора Євтушенка! Запрошуємо!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *