Роберт Джей Ліфтон. «Технологія промивання мізків»

“Доки ми спимо, їмо і ходимо на роботу, нами керують.”

Ми рідко замислюємося над тим, що наші думки – це не внутрішні імпульси, а результат застосування тоталітарної технології «промивання мозку». Де вперше почали застосовувати блюзнірську технологію «виправлення мислення», жертвами якої сьогодні стала більшість світового населення? І чи не час нам приєднатися до мислячої меншості, щоб за звичними діями політиків побачити нарешті методи зомбування мас і захиститися від них? Ця книга, побудована на ретельному аналізі доль тих, хто постраждав від тоталітарної влади, допоможе вам легко впоратися із цим завданням. Дізнайтеся, як майстерно правлячий клас перетворює дорослих людей на слухняних маріонеток і якими є ознаки психологічного тероризму. Захистіть свою свідомість від психологічного насильства і вторгнення досвідчених політтехнологів прямо зараз, якщо дійсно хочете жити у вільній країні!”

В наш не легкий час гібридної війни рекомендуємо вам дізнатись про способи та методи маніпуліції нашою підсвідомістю.

Все, що Ви хотіли знати про технології промивання мізків! Книга з однойменною назвою “Технологія промивання мізків. Психологія тоталітаризму письменника” Роберта Ліфтона від видавництва Віват – на полицях Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва, де її може почитати кожен читач.
Книга про психологію тоталітаризму – результат аналізу практичного досвіду, отриманого декількома десятками китайських і європейських громадян. Всі вони піддавалися технології промивання мізків комуністичним китайським урядом. Автор книги (вид. Віват) Роберт Ліфтон по цеглинці вибудовує картку хвороби кожного потерпілого. Він знаходить спільні риси і з радянською комуністичною системою коригування мислення. Насправді книга від видавництва Віват не про Китаї, і не про Росію, а про підсвідомі здатності людини до прийняття тоталітарної ідеології. Запорізька обласна бібліотека для юнацтва пропонує прочитати трактат “Технологія промивання мізків. Психологія тоталітаризму” автора Роберта Ліфтона (вид. Віват) всім, хто цікавиться внутрішніми інформаційними та іншими технологіями, що використовуються при побудові тоталітарного суспільства.

#книги #книгович

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *