Скільки часу потрібно для читання класики?

Чи хотілось би вам читати більше літературної класики, але ви припускаєте, що вони занадто довго читаються? Чи здавалося, що це майже неможливе завдання пройти через товсті книги з такими жорстокими назвами, як “Одіссея” та “Злочин і покарання”? Напевно, ви не одні такі.

Але ви можете бути здивовані, як швидко ви могли їх прочитати, якщо ви маєте навіть трохи часу. Насправді, чи знаєте ви, що деякі з найбільш часто використовуваних книг для навчання в середніх школах та курсах англійської мови, як-от «Володар мух», «Прекрасний новий світ», «Ловець у житі» (“Над прірвою у житі”) та «Великий Гетсбі» – все це можна прочитати в середньому , менш ніж за п’ять годин?

Звичайно, кожен читає своїми темпами, і класику може бути читати трохи складніше, ніж інші. Але багато досліджень показують, що середня швидкість читання дорослих складає близько 300 слів на хвилину (ви можете читати трохи повільніше або швидше, навіть від 200 до 400 слів в хвилину). Виходячи з цих 300 слів, ви можете прочитати більшість класичних творів за менш ніж 10 годин на кожен. Звичайно, деякі з них дійсно довго читаються (“Знедолені” і “Граф Монте-Крісто”, які потребують більше 30 годин для читання), але більшість з них можна прочитати через тиждень, якщо ви просто читаєте годину на день. Або через кілька тижнів, якщо ви читаєте лише 30 хвилин на день.

Перегляньте цю інфографіку, розроблену Алісою Скотт, спеціально для TheVisualCommunicationGuy.com. Порівняйте п’ятдесят найпопулярніших книг літературних класиків всіх часів відсортованих за датою їх публікації, кількість їхніх слів і середній час, за який їх можна прочитати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *