Вернісаж дитячих талантів у бібліотеці

16 лютого у Комунальному закладі «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради в межах проекту «Україна – це ми» відбулося відкриття виставки-вернісажу дитячих малюнків.

Організатори проекту: територіальний відділ освіти Вознесенівського району, районний методичний кабінет, методичний центр вчителів району, Комунальний заклад «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради та запорізьке міське об’єднання художників «Колорит».

Захід був організований з метою підтримки талановитих дітей, стимулювання творчості, вміння помічати красу навколишнього світу, любити й цінувати свій рідний край та плекати народні традиції.

На виставці представлені роботи учнів загальноосвітніх шкіл Вознесенівського району.

 

Федорченко Ірина Валентинівна – методист районного методичного кабінету РМК ТВО Вознесеівського району – привітала гостей свята та відзначила важливість проекту, адже підтримка обдарованих дітей є першочерговою задачею сьогодні.

Вчитель образотворчого мистецтва Рудяк Олена Віталіївна зазначила, що ця виставка-вернісаж є унікальною, адже зазвичай дитячі роботи бачить лише журі конкурсів, а тепер усі мешканці міста мають змогу з ними познайомитися.

В.о. директора Комунального закладу «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради Вікторія Володимирівна Писанець у свою чергу наголосила на тому, що бібліотека завжди відкрита для талановитих дітей та молоді, тож з великою радістю стала майданчиком для виставки.

Відкриття виставки-вернісажу стало справжнім святом талантів, адже привітати юних художників віршами, піснями та музичними композиціями завітали учні ЗОШ №20 Гажа Ксенія та Вербицький Ілля, а також ансамбль «Дзвіночки», Карина Шардакова, Єва Доценко та Федір Кушкін – учні ЗДМШ №5 (концертмейстер – Вікторія Артюшенко).

Справжнім подарунком став виступ Тетяни Власенко – головного художника Театру молоді, художника по текстилю. З величезним задоволенням діти слухали розповідь професійної мисткині про її творчий шлях та особливості професії художника. До речі, син Тетяни Олександр також надав свою роботу для виставки.

Можливо, саме сьогодні хтось із юних майстрів визначився зі своєю метою і за прикладом пані Тетяни стане художником-декоратором або спробує свої сили у текстилі.

Переглянути виставку у холі Комунального закладу «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради всі охочі можуть з 16 лютого по 16 березня.

Більше фото на сторінці https://www.facebook.com/zp.obu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *