Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого, у День пам’яті Героїв Небесної Сотні, відбувся концерт-реквієм викладачів та учнів Запорізької дитячої музичної школи № 3 в комунальному закладі «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради.

Протягом останніх шести років 20 лютого – сумна дата для українців, бо в цей день вшановується пам`ять загиблих Героїв Майдану 2014 року.

Трагічність дати якнайтонше передає музика, що звучала на концерті-реквіємі у виконанні юних артистів. Глядачі вражені віртуозним виконанням відомих творів, а в цей час демонструються кадри з фотографіями Героїв Небесної Сотні.

Хвилююча розповідь про трагічні події лютого 2014 року ведучої концерту – Наталії В’ячеславівни Рогової (заступника директора ЗДМШ № 3) чергувалася з музикою, а наприкінці заходу учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

Досвідчені педагоги та юні виконавці музичної школи разом створили патріотичну атмосферу заходу, який організовано в межах реалізації бібліотечного проекту «Мобільна школа молодого патріота «Я так думаю». 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *