Запорізька поетеса представила Україну на міжнародному фестивалі

9-10 червня у місті Береза (Білорусь) відбувся IV Міжнародний літературно-музичний фестиваль «Славянскi вянок-2017», організатором якого традиційно є ТОВ «Березівський сироробний комбінат».

Щороку фестиваль збільшує кількість учасників. Цього разу до свята долучилися представники 9 країн: Болгарії, Польщі, Словаччини, Сербії, Македонії, Чехії, Росії, Білорусі та України. Учасники познайомилися з історією та сучасністю білоруського краю, а також поділилися власними творчими здобутками під час фінального гала-концерту.

Україну на фестивалі «Славянскi вянок-2017» представляли відомий поет та прозаїк Олексій Чупа, маріупольська поетеса Оксана Стоміна та запорізька поетеса Олена Ольшанська.

«Участь у фестивалі «Славянскi вянок» стала для мене важливим досвідом, – ділиться враженнями Олена. – Було надзвичайно цікаво познайомитися з культурою Білорусі, а також поспілкуватися з представниками інших слов’янських країн.  Величезну подяку хочу висловити організаторам за високий рівень підготовки заходу. Два дні фестивалю стали потужним вибухом яскравих емоцій та позитивних вражень!»

На гала-концерті фестивалю був присутній також Консул України в Бресті Анатолій Діденко. Він висловив свою підтримку та відзначив високий рівень виступу Олени та усіх учасників української делегації.

Нагадаємо, Олена Ольшанська народилася та виросла на Луганщині, але з 2014 року мешкає у Запоріжжі. Зараз поетеса працює у КЗ «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» ЗОР, де заснувала проект «Літературна Штольня» – відкритий майданчик для творчих експериментів молодих літераторів. Також Олена є координатором проекту «Безкоштовні курси української мови у Запоріжжі». У 2016 році у чернівецькому видавництві «Букрек» за сприяння Асоціації ділових жінок Буковини вийшла друком її збірка «Перепрошивка», до якої увійшли вірші та каліграми, створені авторкою за перший рік життя після переїзду із зони АТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *