Зверніть увагу!

Уляна Скицька “#Наші на карті світу. Історії про людей, якими захоплюється світ”.

Якщо іноземець попросить пересічного українця розповісти щось про видатних земляків, то переважна більшість відразу згадає Шевченка, точніше двох і Кличків, теж двох.

Хоча існує дуже багато людей, про досягнення яких знає цілий світ, але вони не надто відомі в Україні.

Героїв, зібраних під обкладинкою книги об`єднує кілька факторів: кожен має українське коріння, але українці часто не здогадуються про це , називаючи їх американцями, швейцарцями чи аргентинцями. А їхні біографії нагадують сценарії пригодницьких чи мотиваційних фільмів.

– Звичайно, всі знають розумного, невловимого, елегантного Джеймса Бонда. Яну Флемінгу не довелося нічого вигадувати, в архівах британської розвідки було достатньо даних про авантюрного одесита Соломона Розенблюма…

– Стівен Спілберг- культовий режисер. Кінострічки “Список Шиндлера”, “Індіана Джонс”, “Врятувати рядового Райана”, “Парк Юрського періоду” – вже класика. Батько режисера народився в сім`ї емігрантів з України, а дід походив з Кам`янця-Подільського, де випасав коней та іншу худобу…

– Зараз неможливо уявити наше життя без мобільного телефону. За цей винахід ми повинні дякувати Мартіну Куперу, батьки якого переїхали в Штати з маленького містечка під Києвом. 1954 року він влаштувався інженером в маловідому тоді телекомунікаційну компанію “Моторола”. Перший мобільний, який він винайшов, важив понад кілограм і мав довжину 25 см. Але всі розуміли – це успіх!..

У книзі 80 історій про наших людей, яких визнав увесь світ і які змінили хід історії.

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *