16 днів проти насильства

Запорізька обласна бібліотека для юнацтва щорічно долучається до акції «16 днів проти насильства», яка проводиться в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно.
Цього разу, відбулось засідання бібліотечного кіноклубу Docudays UA «Долоні» за темою «Булінг» для підопічних ЗФ МАА, проведено захід «Як слова впливають на наше життя» та флешмоб «NO HATE!» ( «НІ – мові ворожнечі»!) для учнів ЗДМШ № 3.
На кафедрах обслуговання абонементу читачів чекають буклети проти вживання наркотичних речовин від ЗФ МАА, а в читальному залі бажаючі можуть ознайомитись з літературою за темою на книжковій викладці «16 днів проти насильства».
А завтра, 10.12.2021, бібліотекарі завітають до підлітків ЗДМШ № 3 і запропонують для перегляду та обговорення американський фільм «Булер» з колекції мережі кіноклубів з прав людини Docudays UA.
Мета акції, яку проводить бібліотека – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
и ещё 3
0
Охват (люди)
2
Взаимодействия
Продвигать публикацию
Поделились: 2
Нравится

 

Комментировать
Поделиться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *