Анна Руе «Аптека ароматів. Таємниця старовинних флаконів»

Перший ранок на віллі «Еві», куди Люці переїхала разом батьками та молодшим братом Бенно, видався незвичним і незвичайним, бо розбудив дівчину дивний запах, який надходив звідусіль. Це була суміш запахів, яка її переслідувала, наче хтось переборщив з парфумами і зайшов у маленький простір, а запах потім ще довго тримається там, замкнений немов у пастці.

Ця стара хата Люці не сподобалася, а коли ще сусідські хлопці Леон та Матс назвали її віллою жахів, то в Люці взагалі настрій пропав. Хоча Матса вілла «Еві», яка зовні нагадувала мініатюрний замок, дуже цікавила, багато чуток про неї ходило.

А ще на віллі живе дивна Ханна, яка не пам`ятає імен, та нестерпний садівник Віллем, що постійно порпається в оранжереї, говорить мовою сторічної давнини і постійно кимось незадоволений.

Недарма чарівні історії огортали віллу «Еві», вона таки приховувала таємниці.

Все почалося з того, що Люці випадково зачепила ліктем одну з різьблених квіток на перилах. Квітка крутнулася, одна зі сходинок заскрипіла, відсунулася сама по собі і очам дівчини відкрився сховок, у якому Люці знайшла старовинний ключ.

Той ключ і привів Люці, Бенно і Матса до підземелля під віллою, де зберігаються таємниці ароматів та людей, які їх створили.

 

Ви такого точно ще не чули: аромати «вічні» та «швидкоплинні», «цілющі», «минулі», «небезпечні», «мрійні», «що зсувають час» і навіть «болючі».

Тільки в цій книзі Ви «потримаєте» пляшечку «Правдивого аромату», «Мрійливого бризу», «Аромату свободи», «Екстракту зеленої заздрості», «Аромату кохання», «Бризу страху» та багато інших.

Руе А. Аптека ароматів. Таємниця старовинних флаконів / Анна Руе ; ілюстр. Клаудіа Карлс. – Дніпро : Наша Ідеа, 2021. – 264 с. : іл. – (Аптека ароматів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *