Бібліотеки єднають молодь!

Відзначити День Соборності у незвичний спосіб запросила студентів металургійного коледжу ЗДІА Запорізька обласна бібліотека для юнацтва. В цей день молодь взяла участь в онлайн-мості зі студентами  Кам’янського медичного та Хмельницького політехнічного коледжів.  

«Одна єдина соборна Україна!», – голосно лунало у читальних залах бібліотек трьох міст України – у Запоріжжі, Кам’янському Дніпропетровської області та Хмельницькому – тобто на Сході, Півдні та Заході України.

Після короткого онлайн-привітання зі святом, студенти переглянули невеличкі відео про ті міста, з якими був встановлений зв’язок, послухали цікаві розповіді експертів – громадських діячів трьох міст. Про те, як святкують День Соборності у Запоріжжі розповів студентам інших міст відомий письменник, телеведучий та журналіст Валентин Терлецький.

Юнаки та дівчата жваво спілкувалися між собою. Питань, які їх цікавили, було багато. Наприклад:

  • Як молодь розуміє «Соборність»?
  • Яким студенти бачать своє майбутнє через десять років?
  • Про що юнаки мріють?
  • Що вони хочуть, щоб відбулось за цей час у містах де вони навчаються та проживають?
  • Якою бачать Україну у 2028 році?

Настав час прощатися. І тоді молодь одночасно заспівала пісню із репертуару Катерини Бужинської:

Україна – це я!

Україна – це ти!

Україна – це ми!

Дівчата та хлопці пританцьовували та активно махали своїм новим друзям з двох інших міст України, яких віртуально бачили на екрані проектора.

Зі святом Вас українці. Є в України майбутнє з такою дружною, патріотично налаштованою молоддю. Україна єдина!

До речі, вже багато років бібліотеки єднають молодь онлайн. Почалось це ще у 2014 році, коли Запорізька обласна бібліотека для юнацтва вперше спільно з Сумською обласною універсальною науковою бібліотекою започаткувала онлайн-міст «Єдина країна онлайн» – як платформу для спілкування молоді та бібліотекарів. Такі заходи відбуваються регулярно до Дня Незалежності, до Дня бібліотекаря, Дня Соборності.

Цього разу організатором спільного заходу виступила Кам’янська центральна бібліотека для дорослих, з якою Запорізька обласна бібліотека для юнацтва тісно співпрацює. А ще одним партнером для онлайн спілкування стала Хмельницька центральна міська бібліотека.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *