Чи варто говорити з дітьми на серйозні теми?

Вже багато років триває взаємодія Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва та Запорізької дитячої музичної школи № 3. Біблоітека є майданчиком для творчих концертів юних музикантів, а школа – один з осередків роботи правоосвітнього кіноклубу Docudays UA “Долоні”, де підлітки та юнацтво дивляться і обговорюють фільми з прав людини.

Після одного із заходів заступниця директора ЗДМШ № 3 Наталія Рогова у своєму дописі зазначила: «Непрості розмови» можуть викликати страх, упередження або дискомфорт. Але розмовляти про них необхідно, оскільки спільне обговорення має вирішальне значення та сприяє зміцненню відкритого спілкування.

23 березня 2024 року разом з нашими учнями провели лекторій – бесіду на тему «Світ, в якому мені добре». Говорили про толерантність, культуру миру та роль жінки в суспільстві. Пригадали видатних жінок світової та української культури і, звичайно, особливу увагу приділили нашим захисницям.

Ведучою заходу стала модераторка правоосвітнього кіноклубу Docudays UA “Долоні” (Запорізька обласна бібліотека для юнацтва), провідна бібліотекарка Лариса Головко”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *