“Чоловіки з Марса, жінки з Венери”, Джон Грей

«Чоловіки з Марса, жінки з Венери» Джона Грея — одна з найвідоміших та гаряче обговорюваних книг популярного англійського письменника і психолога. Твір побачив світ у 1992 році і майже миттєво став бестселером. Як стверджує автор, він навіть не сподівався на таку велику популярність, але протягом перших кількох років видання розійшлося тиражем понад 50 млн примірників.

Прочитати книгу «Чоловіки з Марса, жінки з Венери» варто усім любителям психології і робіт про стосунки між представниками різних статей.

Про що ця книга

На відміну від багатьох відомих психологів, автор вказує не на спільні риси в характері, манерах і мисленні чоловіків та жінок, а робить акцент саме на відмінностях між ними. Звідси і назва книги. Автор переконаний, що чоловіки і жінки настільки різні, що їх можна порівняти з мешканцями різних планет.

Таке пояснення психолога не повинно внести ще більше непорозуміння між партнерами. Навпаки, цим він намагається допомогти їм подивитися на світ очима один одного.

Як приклад автор наводить той факт, що більшість жінок переконані, що чоловіки не вміють слухати. Під час розмови у них може спостерігатися порожній погляд. А представники сильної статі часто впевнені, що дівчата хочуть їх переробити на свій лад. Ці два стереотипи автор називає помилковими і дає детальне пояснення багатьом іншим подібним розбіжностям.

Незважаючи на безліч протиріч, між протилежними статями панує любов. Це те, що змушує їх бути разом.

Дочитавши до кінця, більшість читачів погоджується з автором. У Мережі можна знайти повідомлення про те, що книга докорінно змінила стосунки у родині, допомогла пробачити зраду, припинити постійно виправляти партнера або взагалі змінила долю. Переконайтеся у цьому і ви.

Тож, завітайте до бібліотеки та запитайте у бібліотекарів про цю чудову книгу. #книгович рекомендує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *