COVID – ГЕТЬ! Онлайн-акція

В Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва розпочалась «антивірусна» онлайн-акція спільно з письменниками Запоріжжя, які щотижня читатимуть свої твори (або уривки з них) для своїх читачів і шанувальників, за якими вони давно скучили.

«Ми вважаємо, що позитивні думки, онлайн-зустрічі з улюбленими письменниками Запоріжжя, спілкування з ними через електронні ресурси бібліотеки краще допоможуть нашим читачам пережити карантин, адже заходів зараз немає. А запорізьким письменникам акція дасть натхнення для подальшої творчості», – говорить в.о. директора КЗ «ЗОБЮ» ЗОР Вікторія Писанець.

І ось початок акції! «Перший пішов», – говорить, після кропіткого дня зйомок, поет-лірик Володимир Красильников.

– «Чому ми обрали саме його першим? У Володимира є літературний псевдонім – Осінній. А зараз кінець осені. Вона була в цьому році красунею і ми встигли відзняти її різноманітні яскраві барви. Саме осені Володимир Красильников (Осінній) зізнається у коханні. https://www.youtube.com/watch?v=k7gxryCCjII

А ми вже запрошуємо наступну письменницю. Кого? Чарівну жінку, але поки що нехай це буде таємницею, – посміхається провідний бібліотекар Лариса Головко і підсумовує, – карантин – не час для смутку. Нам всім треба навчитися жити використовуючи ті ресурси, які маємо поруч з нами».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *