Де купити книжки?

Вирішили витратити 1000 грн від програми «єПідримка» на книжки, але не знаєте, де і як це можна зробити? Наші бібліотекарі підготували для вас перелік сайтів найкрутіших українських видавництв. Тож, мершій по книжки!

 

Видавництво Івана Малковича «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» https://store.ababahalamaha.com.ua/ – українське видавництво дитячої літератури, одне з найвідоміших дитячих видавництв Східної Європи.

«Видавництво Старого Лева»https://starylev.com.ua/ – тут книжки для всієї родини: найкраща світова класика та найцікавіші і найактуальніші твори сьогодення, ретельно обрані з усього світу. А також видання українських авторів.

Ще круті українські дитячі видавництва:

«Чорні вівці»https://www.books-xxi.com.ua/catalog/chorni-vivtsi/page-all

«Каламар»https://kalamar.ua

«Час майстрів» – https://chasmaistriv.com.ua/#

«ArtBooks»https://artbooks.ua/

«Читаріум» – https://chitarium.com/

Книги для дітей та дорослих, а також багато посібників, підручників та методичної літератури є у видавництві «НК Богдан»https://bohdan-books.com/book-of-the-day/

Книжки на будь-який вік представляє видавництво «Видавництво»https://vydavnytstvo.com – лідер українського книговидання у нішах, про існування яких мало хто знає.

Видання для дітей та дорослих про історію та культуру України у світовому контексті видає видавничо-освітній проект «Портал»https://portalbooks.com.ua

«Віхола» – https://www.vikhola.com/нон-фікшн сучасних українських авторів (від психології, підприємництва, лайфстайлу до науково-популярної літератури).

Також якісний нон-фікшн і художня література є у видавництві «Фабула»https://fabulabook.com

«Yakaboo Publishing»  друкує світові бестселери на трендові теми (саморозвиток, біг, спорт, хобі, кулінарія) та багато іншого  – https://www.yakaboo.ua/ua/book_publisher/view/Yakaboo_Publishing/

Книжки про дизайн, креативні індустрії і мистецтво шукайте у видавництві «ARTHUSS» – https://www.arthuss.com.ua

Якісні переклади світової літератури представляє «Видавництво Жупанського»https://publisher.in.ua

 

Спеціальні пропозиції від видавництв:

«Лабораторія»https://laboratoria.pro/ – дарує безкоштовну доставку на покупки від 900 грн та додатково 10% кешбеку, а також є можливість виграти підписку на всі видання 2022 року.

Видавництво «Віват»https://vivat-book.com.ua/ – підготувало 16 тематичних комплектів вартістю до 1200 грн, які можна за 1000 грн, отриманих за вакцинацію.

«Книголав»https://knigolove.ua/ – пропонує подарунковий сертифікат на 1400 грн за ціною 1000 грн (тобто можна отримати ще 400 грн на купівлю книжок).

Видавництво «Наш формат»https://nashformat.ua/ – дарує книжки до вашого замовлення: при купівлі від 400 грн – ОДНА книга в подарунок; при купівлі від 750 грн – ДВІ; понад 1000 грн – ТРИ книжки.

Крім цього у вас є унікальна можливість підтримати військових та передати їм подарункові книжки в межах проєкту «Військо Читає». Джерело: https://nashformat.ua/epidtrymka-books

 

Тож, вакцинуйтеся та читайте книжки!

 

А ми нагадуємо, що також будемо раді вашим книжковим подарункам. Дізнайтесь у фахівців нашої бібліотеки, яких видань бракує книгозбірні, та станьте нашим книжковим Сантою, книжковою феєю чи книжковим ельфом!

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *