Для театралів і не тільки

Це не книжки, це – перепустка до чарівного й таємничого світу. Гортаєш сторінки, роздивляєшся ескізи костюмів, декорації для вистав, світлини з репетицій – і ось ти вже не в бібліотеці, а за лаштунками театру.  Ось Богдан Ступка, ось Наталя Сумська… І ніби навіть чутно овації та вигуки «Браво!».

До 100-річчя Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка видавничий дім «Антиквар» за підтримки Українського культурного фонду реалізував масштабний проєкт, присвячений історії та сьогоденню головної сцени України.

До проєкту ввійшли 7 видань:

– зворушливий фотолітопис «Франківці. Миттєвості», створений майстром фотографії Віктором Марущенком;

– монографія доктора мистецтвознавства Ганни Веселовської «Більше ніж театр: 2001-2002», що висвітлює діяльність театру в період, коли його художнім керівником був Богдан Ступка;

– «Сценографія. Пошуки власної естетики (1920-2020)» – перше спеціальне видання, присвячене творчості митців, які співпрацювали зі славетним театром у різні періоди його історії;

– «Альманах прем’єр» (4 випуски) – презентація вистав, поставлених на сцені театру в 2016, 2017, 2018 та 2019 роках.

Всі ці книжки тепер є у фонді нашої бібліотеки! Щиро дякуємо за подарунок @antikvarua

Але це ще не все. Окрім книжок, ми отримали в подарунок також флеш-накопичувачі з фільмованими виставами різних років. Хотіли б подивитися? Ми дещо вигадали для вас, наші любі читачі, але поки що тсссссс! Чекайте незабаром на анонс заходів, присвячених театру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *