Добірка знань в скарбничку бібліотекарів

У професійному житті бібліотекарів завжди є час для навчання і бажання набути нових знань та навичок.

Чотири дні листопада 2023 року фахівці публічних бібліотек Запорізької області (що на підконтрольній Україні території) провели за навчанням.

Інтернет-семінар, організований Запорізькою обласною бібліотекою для юнацтва, мав назву «Інтерактивні формати в роботі з молоддю» і проводився на платформах – Zoom та Google Classroom.

Учасники семінару познайомилися з новими правовими актами, які впливають на бібліотечну сферу, інтерактивними методиками та практичним досвідом обласної бібліотеки для юнацтва.

Наприклад, створення бібліоподкастів, проєкти з вивчення та популяризації української мови, вправи на розвиток креативності, проведення квесту та «Історичного хронографа», онлайн-ресурси для молодих читачів та інше.

Коментарі «студентів» говорять про важливість і потрібність таких навчань, адже багатьох з них зацікавили методики і практичний досвід роботи з молоддю, запропонований Запорізькою обласною бібліотекою для юнацтва.

Після завершення інтернет-семінару учасники отримали електронні сертифікати, що засвідчують участь бібліотекарів у заході.

А фахівці обласної бібліотеки для юнацтва вже думають над темою нового інтернет-семінару у 2024 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *