Громадські активісти подивились фільм «Українські шерифи»

Лариса Головко, модератор кіноклубу Docudays UA «Долоні», запросила громадських активістів  і молодь в Запорізьку обласну бібліотеку для юнацтва для показу повнометражного фільму  українського режисера Романа  Бондарчука «Українські шерифи».

 Після перегляду документальної стрічки, глядачі взяли активну участь у обговоренні теми «Проблема розбудови громадянського суспільства та виховання у людей активної громадянської позиції».

Учасники поділились своїми думками:

Людмила, викладач української літератури:  «Це найкращий документальний фільм, який я бачила в своєму житті.  Невже ці шерифи виконували  роботу безкоштовно!? Це ж скільки треба часу та щирого бажання працювати для громади!»;

Ірина, громадській діяч: «Українські шерифи»  бачу вже другий раз. Вперше  дивилась  на творчій  зустрічі з режисером під час фестивалю «Книжкова Толока»  в Запоріжжі. Але тоді мені було незручно. Ми сиділи на траві, звук був поганий. Обговорення не було. А зараз  я стільки нових деталей фільму побачила, яких  тоді не зрозуміла. Головні герої, шерифи – це гарний приклад активної позиції.  Тільки самі громадяни  можуть зробити життя кращим і навести порядок, якщо самі за це візьмуться. Просто не треба лінуватись»;

Віктор, ветеран АТО: «На мою думку,  ті громадяни, які відмовляються захищати Батьківщину –  не праві. Мене не брали, але я декілька разів ходив до військомату, наполягав. І мене взяли. І зараз пішов би».

  Ірина, пенсіонерка: «Я  живу в селищі. У нас є квартальна, яка працює поштаркою і наглядає за порядком у селищі на громадських засадах, ніхто її не змушує».

Богдан, школяр: «Ви знаете, я думаю, правильно зробив Голобородько, що здав Колю правоохоронним органам. Все повинно бути в рамках закону».

Модератор Лариса Головко підвела підсумки: «Сьогодні ми з вами подивились  та обговорили життя Старозбруївської громади. Але ми знаємо   багато чудових прикладів життя інших громад, що працюють в нашому Запорізькому регіоні. Децентралізація дає людям можливість реалізовувати свої громадянські права і бути справжніми господарями на своїй землі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *