«Історичні паралелі»

Так називався цикл показів та обговорень документальних історичних фільмів у бібліокінотеатрі «Спалахи». Їх мета – осмислення запоріжцями історичних фактів з минулого та причин сучасної війни росії проти України.

Глядачі подивилися фільми: «Машина часу. Україна не Росія – тисячолітня війна Московії з Руссю» (3 частини); «Машина часу. Російська маячня про Крим» (4 частини); «Машина часу. Невідоме про Донбас» (4 частини), де стисло і хронологічно досліджуються знайомі і невідомі  історичні факти, розвінчуються міфи і висвітлюється історична правда.

На основі фактів, аналізу, порівняння сучасного і минулого учасники заходів роблять свої висновки.

Зокрема, документальний фільм «Україна. Повернення своєї історії» приваблює поданням цікавого матеріалу майже у детективному жанрі. Історичне і наукове дослідження історичних артефактів України проводиться  на теренах країни і поза її межами,  а також дослідники вирішують питання  їх сучасного знаходження.

Документальні фільми «Хто ми. Психоаналіз українців», «Соловей співає» – це про українську ідентичність та мову. Від усвідомлення українцями своєї справжньої природи, походження, своєї, а не чужої мови, залежить майбутнє.

Вивчення історичного матеріалу продовжується, і надалі «Спалахи» пропонуватимуть глядачам історичні документальні та художні фільми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *