Канікули. Тиждень дитячого читання. Книжковий переполох.

З чим у вас асоціюється рання весна? У мене, співробітника обласної бібліотеки для юнацтва, з Книжковим переполохом. Традиційно, в останній тиждень березня, бібліотека наповнюється дзвінкими дитячими голосами і сміхом. І починається… книжковий переполох з вікторинами, конкурсами, віршами, театралізованими постановками.

У цьому році захід складався з двох частин.

Родзинка першої – мюзікл «Попелюшка» у виконанні вихованців обласного центру соціально – психологічної реабілітації дітей. Якщо б мене попросили охарактеризувати виставу одним словом, я б використала слово «зворушливо».

Зворушує все  – хвилювання перед виходом на сцену, намагання сподобатися глядачу, старанність, з якою малі артисти виконують свої ролі.

  

Глядачами були дітлахи з дитсадка « Бджілка» і діти з особливими потребами з реабілітаційного центру Дніпровського району.

дітлахи з дитсадка « Бджілка» і діти з особливими потребами з реабілітаційного центру Дніпровського району

Вели програму Мері Попінс ( завідуюча відділом абонементу Чучко С. Ю.) і Пеппі Довгапанчоха (дев`ятикласниця Олександра Паніна).

Не встигли розійтися перші гості, а на порозі – вже школярі з центру « Мазаль Тов».

школярі з центру « Мазаль Тов»

Їх порадували своїм феєричним виступом юні актори дитячої школи мистецтв № 1 зі своїм викладачем Діаною Сиротою.

У талановитому виконанні Олександри Білоголової ми побачили бабу Параску з « Кайдашевої сім`ї» Нечуя- Левицького.

Захоплення викликала гра Іллі Рєзніченко. Цього хлопчину ми знаємо давно. Всі його неперевершені імпровізації викликають незмінний захват глядачів.

Студенти металургійного коледжу показали « Ромео і Джульєту»  на новий лад.

Діти не тільки читають, а іноді пишуть і самі. Такий фантасмогоричний вірш на казкові теми, ми почули з уст одного з наших гостей.

Різнокольорові кульки , з величезним ентузіазмом розібрані дітворою, були підхоплені вітром і полетіли в небо, під супровід дружнього , голосного « До побачення».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *