Книжка, яка закохує в Україну

Новий рік почався для нашої бібліотеки з надзвичайно цінного подарунка – другої книги «Країна зсередини» від Ukrainer. Це видання – результат трирічної праці кількох сотень волонтерів, які досліджували регіони нашої країни в експедиціях.
Ми отримали такий подарунок завдяки команді Acer Україна, яка передала примірники цієї книжки у 200 бібліотек по всій країні. Дякуємо, що підтримуєте книгозбірні💙💛
Цей проєкт – про нашу єдність та незламність. Історії, що увійшли до видання, створювалися ще до 24 лютого 2022 року, а друкувалися вже в період широкомасштабного вторгнення у Харкові. Тож, книжки могло й не бути, але вона є.
Як написав у передмові Богдан Логвиненко, багато історій зі сторінок видання «Країна зсередини 2» перетворилися на архівні. Тут можна прочитати про храм у Маріуполі, оздоблений петриківським розписом, про мирні Сєвєродонецьк, Мелітополь і Бердянськ…
Кожен розділ книжки має QR-код, що скеровує читача на сайт проєкту, де можна прочитати розгорнуте інтерв’ю з героями та подивитися відео з експедицій.
До речі, перша книга «Країна зсередини», яка вийшла друком 2019 року, також є у нашому фонді.
Тож, приходьте читати та відкривати для себе нашу прекрасну Україну! А після перемоги неодмінно вирушимо в мандри, щоб на власні очі побачити зсередини кожен куточок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *