Книжки, що зміцнюють інформаційну броню (частина 1)

Якщо ви вже прочитали «Мистецтво війни» Сунь-Цзи, час братися за наступну книжку, яка зміцнить вашу інформаційну броню. Ми підготували добірку видань, що будуть цікаві читачам різного віку та допоможуть дізнатися більше про українську армію.

Для дітей та юнацтва

“Шлях українського воїна”

Книга для дітей та юнацтва про українську армію. Армію, яку створювали наші предки, починаючи від походів князів Олега та Святослава. Армію, слава якої гриміла з часів Війська Запорізького до партизанів Повстанської армії. Це нащадки тих воїнів, які встали на захист Вітчизни в 2014 році і дотепер несуть службу в лавах об’єднаних сил. Юні читачі дізнаються про структуру і завдання сучасної армії.

  

“Бойові літаки”

 Як воно – літати на винищувачі? Якою зброєю він оснащений? Які завдання виконують винищувачі?

Ця книга містить факти про застосування цих бойових літаків – починаючи з винищувачів часів Першої світової війни й закінчуючи сучасними винищувачами, які вилітають на секретні місії.

 

Для дорослих 

“Таємниці бойових мистецтв України”

Тарас Каляндрук

Книга присвячена бойовим мистецтвам українців і є першим комплексним дослідженням цієї теми з точки зору сучасного дослідника. Автор досліджує бойові мистецтва богатирів, пластунів, козаків та інших воїнів. Зі сторінок книги оживає самобутня бойова культура наших предків, яка тисячу років допомагала їм захищати рідну землю від ворогів.

У виданні представлено понад чотириста зображень із рідкісних джерел, більшість з яких до останнього часу були малодослідженими.

Книга буде цікавою для істориків, культурологів, захисників вітчизни та усіх, хто небайдужий до бойових мистецтв українців.  

 

“Зроблено в Україні”

Андрій Харук

Андрій Харук — доктор історичних наук, автор понад 200 наукових, науково-популярних та навчально-методичних публікацій. Коло його наукових інтересів охоплює історію військової техніки загалом та авіації й авіаційної промисловості зокрема, а також військову історію України.

Ця книжка розповідає про досягнення вітчизняної промисловості у чотирьох стихіях: на суші, морі, в повітрі та космосі — від перших паротягів, тракторів, танків, пароплавів до штучних супутників Землі та відомих у всьому світі літаків «Антей», «Руслан», «Мрія», а понад дві сотні ілюстрацій допоможуть читачам краще уявити могутні машини та механізми, що були створені в Україні.  

 

“Тотальний опір: Інструкція з ведення малої війни для кожного” (у 2-х частинах)

Ганс фон Дах 

Легендарна книга швейцарського воєнного експерта майора Ганса фон Даха є чудовим посібником, метою якого є навчити, як перемагати навіть тоді, коли супротивником є, здавалося б, непереможна і суттєво переважаюча військова потуга. Автор розкриває моральні засади, стратегічні цілі, тактику і бойові техніки т. зв. малої війни. Вихідним принципом служить переконання, що боротьба за свободу не завершується навіть після нищівної поразки у регулярній війні, навіть після цілковитого розгрому армії. Із надзвичайною ясністю розкриваються принципи організації руху опору, створення формацій малої війни, забезпечення їх зброєю, боєприпасами, харчами, здійснення диверсій, засідок, методи протидії каральним заходам ворога тощо. Книга проілюстрована численними рисунками автора, які, зображаючи зразки бойових акцій та технік опору, значно полегшують засвоєння матеріалу.

УВАГА! Книги містять дієві збройні, бойові і захисні техніки, які є небезпечними, а їх неправомірне застосування може мати серйозні наслідки і призвести до кримінального переслідування. Для читачів, старших за 18 років.

 

Читайте також другу частину добірки – про анексію Криму та початок війни 2014 року на Донеччині та Луганщині –  Книжки, що зміцнюють інформаційну броню (частина 2)

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *