Книжкові дарунки від Людмили Гармаш

Сьогодні до нас знову завітала наша книжкова фея Людмила Гармаш та подарувала дві нові книжки: романи Ірвінга Стоуна та Ірини Савки.

Від імені всіх майбутніх читачів дякуємо пані Людмилі за цінні видання!

 

Тож, про що нові книжки?

 

Ірвінг Стоун «Ван Гог. Жага до життя»

Для сучасників Ван Гог був безумцем і аутсайдером – рудим божевільним, що за життя не продав жодної картини. Для нас він дивакуватий геній, який стоврив «Зоряну ніч» і «Соняшники» й відрізав собі шматок вуха.

Але хто ж він насправді? Яким було його життя?

Ван Гог хотів служити церкві, а вдалося – мистецтву. Прагнув прийняття, однак утратив навіть прихильність рідних. Мріяв про взаємність, а стикався з ворожістю й ненавистю. Волів просто творити й заробляти на життя, натомість наражався на хвороби, наклепи, страждання.

У цьому романі детально змальовано всі перипетії, які вигартували геній Ван Гога. Ірвінг Стоун майстерно поєднав документальні дані з художньою вигадкою, щоб показати, яким був Вінсент – вибуховим, настирливим і водночас дуже чуйним.

 

Ірина Савка «Три Марти»

Три Марти – три жінки, три кохання одного чоловіка. Буремні часи війни, колгоспного ярма, репатріації переплели їхні долі в одне полотно, з якого не висмикнеш жодної нитки.

Ця родинна сага – віддзеркалення цілого століття, що прокотилося грозами понад маленьким західноукраїнським селом, з усіма його жахіттями, з його катами і добрими людьми. Коли любов, посвята, прощення і милосердя рятують від смерті і безнадії.

 

Запитуйте книжки у відділі абонементу.

На фото: Людмила Гармаш та в.о. директора бібліотеки Вікторія Писанець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *