«Мальовничий Запорізький край»

Завершився прийом робіт на обласний конкурс малюнків «Мальовничий Запорізький край». Зараз триває робота експертної групи з оцінювання та визначення переможців. Участь у конкурсі взяла творча молодь, віком від 14 до 25 років з Веселівського, Новомиколаївського, Михайлівського, Чернігівського, Токмацького, Гуляйпільського, Василівського, Більмацького районів та м. Запоріжжя. Загалом ми отримали 61 роботу від юних художників та художниць.
За умовами конкурсу, на малюнках мали бути зображені унікальні пам’ятки історії та природи міста Запоріжжя і Запорізької області. Ми надзвичайно вдячні всім учасникам за яскраві та майстерні роботи!
Нагородження переможців відбудеться 15 травня 2019 року об 11:00 у Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва. Всі конкурсанти, що увійдуть до числа лауреатів, завчасно отримають запрошення на урочисту церемонію нагородження. Тож, чекайте!
А поки що пропонуємо здійснити віртуальну мандрівку нашим мальовничим краєм! До вашої уваги – роботи учасників конкурсу «Мальовничий Запорізький край»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *