Мова програмування “Лого”: як Google відзначив річницю

Сьогодні, 4 грудня, Google відзначив 50 років програмування для дітей новим забавним дудлом.

https://g.co/doodle/52dpu4?ds=cl

Сьогоднішній Doodle під назвою “Coding for Carrots” з’явився на світ завдяки роботі декількох команд: команди Google Doodle, команди Google Blockly і дослідників з MIT Scratch.

Новий дудл зможуть подужати найменші користувачі Інтеренет. Задача – програмувати і допомагати кумедному кролику на шести рівнях знайти його улюблені ласощі шляхом прив’язки блоків кодування на основі мови програмування Scratch для дітей.

У 1967 році мова програмування високого рівня Logo був розроблений Сеймуром Пейпертом і Ідіт Харель в освітніх цілях для навчання дітей дошкільного і молодшого шкільного віку основним концепціям програмування (рекурсії, розширюваності та ін.). Logo також забезпечує середовище, в якому діти можуть розвивати свої навички міркувань і рішень задач.

З Лого діти можуть програмувати рухи тварин, даючи їм можливість досліджувати ідеї в математиці і науці. Пейперт і його колеги вважали, що через якийсь час комп’ютер стане потужним засобом в навчанні і розвитку дітей. Вчені були впевнені, що кодування стане відмінним способом для дітей розвивати впевненість і вільне володіння потужною технологією, яка стане в нагоді їм в житті.

А ми нагадуємо, що на базі нашої бібліотеки будуть працювати безкоштовні курси програмування для наймолодших (9 – 11 років)!

Code Club UA – всеукраїнська мережа безкоштовних клубів, де дітей віком 9-13 років навчають програмуванню. Поспішайте залишити заявку для ваших школярів 😉

Програма чотирьохрівнева:
📍 перші два рівні діти вивчають кодинг на базі Scratch
📍 третій рівень присвячений вивченню базових понять HTML і CSS
📍 а на четвертному рівні юні кодери познайомляться з мовою Python.

🗓️ Коли: годинні заняття будуть проводитись кожної неділі о 11:00.
🏤 Де: Запорізька обласна бібліотека для юнацтва, проспект Соборний, 210.
⚠️Початок занять – 10 грудня.

📌 Реєстрація обов’язкова та проводитсья за цим посиланням https://goo.gl/SwNDCX
або 📞 066-625-4029.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *