Новорічні фантазії: виставка дитячих творчих робіт

“НОВОРІЧНІ ФАНТАЗІЇ”

Новий рік іде землею
В чистім полі без доріг,
Світить зорі понад нею,
Розсіває срібний сніг.

Новий рік іде горами
У червоних чобітках.
Сяють ясними вогнями
Скрізь ялинки по хатах.

(І. Блажкевич «Новий рік»)

Зимові свята – одні з найочікуваніших свят не лише для дітей, а й для дорослих. Адже в кожній дорослій людині назавжди залишається частинка маленької дитини. Аромат  мандаринів, перемішаний з пахощами хвої, блиск новорічних прикрас, різнокольорові конфетті, іскринки бенгальських вогнів, новорічні подарунки та чудові святкові вистави з Дідом Морозом і Снігуронькою, Святим Миколаєм та Різдвяною Зіркою – все це радісне очікування свята залишається з нами назавжди.

Фомічов Олексій, 11 років

І, можливо, саме тому ми кожного разу чекаємо чудес у Різдвяну та Новорічну ніч, загадуємо бажання , віримо. що вони неодмінно збудуться!.

Своє бачення свята нам представили учні  ліцею «Логос» і вихованці гуртка комп’ютерного дизайну «Градієнт» Центру дитячої та юнацької творчості. Надія Костянтинівна Чепіга – керівник гуртка, вчитель і творчий наставник маленьких митців презентує роботи своїх учнів, представлені в експозиції, присвяченій зимовим святам.  Роботи талановитих дітей не вперше виставлені для показу в нашій бібліотеці.

Маляренко Юлія, 14 років

Багато робіт стали переможцями творчих конкурсів – і українських, і міжнародних. З радістю представляємо  вашій увазі роботи юних художників. Приходьте за новорічним настроєм!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *