Прочитали, сподобалося!

Фоззі “Чорний хліб”.

Фоззі (Олександр Стороженко) – учасник гурту “Танок на майдані Конго”, письменник, журналіст.

… Історія починається в пізні радянські часи на холодному північному березі і закінчується через багато років на півдні України.

Книга різнопланова, одна з головних тем – тема відплати, яка наразі хвилює багатьох українців…

Це історія жінки Лилєкей, якій довелося розбиратися з викликами долі по-чоловічому. Єдиний син Омрин загинув на полюванні, він впав у воду і жоден з чотирьох присутніх не допоміг йому, більше того, добивали баграми, бо забирати здобич в морських духів – погана прикмета.

Лилєкей вирішила поквитатися з винними. Цей шлях був дуже непростий і довгий, через втрати і в‘язницю. Та врешті-решт, через 15 років вона опинилася на півдні України, аби поквитатися з останнім ворогом…

Нарешті, всі борги сплачені, а хутір цей, разом із сином ворога, завгоспом-ліліпуткою Анжелікою, собаками стає їй рідним, таким рідним, що хотілося залишитися тут, розмовляти з Анжелікою, гладити собаку. Жити. Все б так і склалося, аби не ті, хто бажає захопити чуже добро…

І тоді вона, вже немолода жінка, вирішила боронити це місце, яке вже стало своїм і рятувати чужого хлопця, якщо свого не змогла… (Світлана Чучко).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *