Прочитали, сподобалося!

Кріс Тведт “Коло смерті”.

Кріс Тведт – відомий норвезький письменник, який пише в жанрі кримінального роману. За фахом він юрист, можливо, через це його детективи такі цікаві.

Головний герой його романів Мікаель Бренне – відомий адвокат, партнер успішної юридичної фірми. Під час розгляду кримінальної справи, він опиняється в ролі обвинуваченого, потрапляє у в‘язницю, втрачає право практикувати, як адвокат. Партнери по фірмі швидко позбулися його. Так Мікаель залишився без друзів, доходів і будь-яких перспектив.

Єдина, хто йому допомагає, його колишня співробітниця Сюнне, якій він свого часу зіпсував кар‘єру. Вона доручає йому справу про вбивство, скоєне 25 років тому. На острові було вбито двох дівчат. Вбивця відсидів 18 років, але вважає себе невинним і вимагає перегляду справи.

Беручись за це діло, Бренне і не підозрював, які жахливі події його очікують! В романі багато таємниць, які нанизуються одна на одну, що робить твір неймовірно захопливим. Недарма, в 2010-му він отримав найпрестижнішу в Норвегії літературну премію за найкращий детективний роман. (Тетяна Білан)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *