Прочитали, сподобалося!

Террі Пратчетт “Варта! Варта!”.

Террі Пратчетт – відомий англійський письменник, автор серії романів “Дискосвіт”, має багато шанувальників у всьому світі.

Всі романи цієї серії поділяються на цикли.

Представляємо цикл “Варта” і перший роман цього циклу “Варта! Варта!”

Міська влада міста Анк-Морпорка занепадає. Головний їхній принцип – тактика невтручання. Не бігти надто швидко, щоб спіймати правопорушника, не привертати до себе уваги, бо ж раптом хтось попросить допомоги. Корупція і злочинність процвітають у місті.

Проблеми у варти починаються, коли до них записався доброволець Морква. Чесний хлопець, який вивчив усі закони і правила, і почав усе це втілювати в життя. А ще більші проблеми були попереду. В місті відбувся державний переворот. За допомогою магії був викликаний дракон, щоб посадити на трон свого ставленика. Але все, чого торкається магія, дуже непередбачуване. Дракон нікуди не зник, а продовжив літати містом, спалюючи все на своєму шляху. А потім забажав сам стати королем! Тому, правило № 1 – ніколи не викликайте дракона!

Єдині, хто вирішив боротися з драконом, була міська варта. Прочитавши книгу, ви дізнаєтеся про пригоди варти, познайомитеся з цікавими персонажами і неймовірним гумором Террі Пратчетта. (Тетяна Білан)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *