Прочитали, сподобалося!

Террі Пратчетт “Морт”.

Продовжую знайомити вас з творчістю Террі Пратчетта.

Роман “Морт” відкриває цикл серії, головним персонажем у ньому є Смерть. Передбачую, що почувши це слово, дехто не захоче навіть відкривати книжку. Але зважте на те, що це ж Пратчетт, тому буде весело! По-перше, Смерть не вона, а він. По-друге, цей персонаж – іронічний фівлософ. По-третє, був дуже обурений, коли учень сказав, що Смерть когось вбиває. Не вбиває, а супроводжує!

… Жив собі на світі допитливий і жвавий хлопчина на ім‘я Морт. Оця допитливість не подобалася жодному Майстру, ніхто не хотів його брати в учні. Батьки були у відчаї, аж поки не з‘явився поважний пан і забрав його.

Так Морт став учнем у Смерті. Одного разу смерть вирішив відпочити, іноді доводться тяжко працювати, особливо, під час воєн та епідемій. Залишивши всі справи на свого учня, Смерть вирішує спробувати все, що так подобається людям: Їжа, пиятика, рибалка.

А тим часом, учень зробив срашну помилку. Прийшовши за принцесою, яку повинен був убити найманий вбивця, він забрав убивцю. Тим самим, втрутився в плин часу, адже в Книзі життя принцеси вона мусила померти. Щоб дізнатися, як Смерть і Морт виплуталися з цієї історії, варто прочитати книжку! (Тетяна Білан)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *