Прочитали, сподобалося!

Вільям Г. Макрейвен “Застеляйте ліжко”.

Адмірал Макрейвен має величезну кількість відзнак за службу у Військово-морських силах США. За свою 37-річну кар‘єру “морського котика” він командував військовими з‘єднаннями всіх рівнів, був командувачем сил спеціальних операцій США. Зараз – почесний ректор Техаського університету.

Якщо ви подумали, що це книжка зі стратегії, або тактики, чи, взагалі, інструкція як стати “морським котиком”, ви помиляєтеся.

Поради від адмірала стосуються тих, хто ставить для себе цілі в житті та йде до них. В цій невеличкій книжці він сформулював 10 правил, яких він особисто намагався дотримуватися та які допомогли йому подолати чимало життєвих негараздів.

Якщо подивитися на підзаголовки, деякі правила звучать дивно : “Не боятися акул”, або “Щоранку застеляти ліжко”.

Коли Макрейвен був “морським котиком”, особливо їх муштрували застеляти ліжко за правилами.

“Якщо ви щоранку застеляєте ліжко,то виконуєте своє перше завдання на день. До кінця дня це одне незначне завершене завдання перетвориться на багато інших завершених завдань. Заправляючи ліжко, ви зрозумієте, що незначні речі також мають значення. Доки не навчитеся виконуватим правильно щось незначне, вам ніколи не вдасться правильно виконуватим щось важливе.”

Отже, якщо хочете змінити світ, застеліть спочатку ліжко! (Тетяна Білан)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *