Прочитали, сподобалося!

Фредерік Бакман “Чоловік на ім‘я Уве”.

Ця книга – дебют відомого шведського блогера і журналіста, а тепер, ще й відомого письменника.

Головний герой Уве – впертий, дотошний і деколи занудний. Він любить, щоб усе було за правилами і чесно, тому дуже дістає своїх сусідів.

Він дуже кохав свою дружину, та вона померла. І коли його звільнили з роботи, Уве вирішив, що більше нічого не тримає його на цьому світі. Тобто, він вирішив покінчити з життям. Відомо багато прикладів, коли люди йшли з життя, бо нікого не було поряд.

Та Уве має іншу проблему. Люди просто не дають йому спокійно померти. Кожного разу, коли Уве збирається вчинити самогубство, треба когось рятувати – то сусіда з поламаною ногою, то незнайомця, що впав на рейки, то вуличного кота від собаки.

І так поступово Уве стає майже членом родини своїх сусідів, бо повністю вирішує їх проблеми. Кіт переселяється до нього і, навіть, хлопець, якого вигнали з дому, оселяється в Уве.

Насправді, чоловіку не дає промерти його “велике серце”. Він добра і чуйна людина, варто лише прочитати історію його кохання.

Книжка має вже 2 екранізації, але жоден фільм не передасть того враження, яке залишить у вас книга, читаючи яку, ви будете плакати і сміятися одночасно. (Тетяна Білан)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *