Прочитали, сподобалося!

Террі Пратчетт “Озброєні”.

Роман “Озброєні” – другий роман з циклу “Варта”. Ми знову зустрічаємо старих героїв – капітана Моркву і Нічну сторожу. Нічна сторожа поповнилась новими найманцями – гноми, тролі, перевертень і, навіть, собака, який вміє розмовляти (потрапив під вплив магії).

Нові справи – в місті сталася низка вбивств невідомим вибуховим пристроєм (явно втрутилась магія).  Нові виклики для героїв – капітан Вайлз одружується. Леді Ремкін – аристократка, одна з найбагатших жінок міста, а Вайлз – простий капітан сторожі. Товариство аристократів наводить на нього нудьгу і навіть з власного весілля він побіг шукати вбивцю.

Нові виклики і для капрала Моркви – він виявився нащадком короля. Моркву виховали гноми, але двометрових гномів не існує. Морква добрий і привітний хлопець. Ви колись чули про добрих королів? Отож, тому документи про королівське походження заховані далеко і Морква тепер новий капітан сторожі.

Насправді, цикл “Варта”, незважаючи на гумор, магію і дивних персонажів, про стосунки людини і влади. А влада, як завжди, має зворотній бік. Як золотий королівський трон, зворотній бік якого виявився гнилою деревиною, оббитою золотою фольгою. (Тетяна Білан)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *