Прочитали, сподобалося!

Євгенія Кузнєцова “Спитайте Мієчку”.

Якщо Ви потребуєте гарної книги, від якої буде довго тепло на душі, то цей роман саме для Вас.

В багатьох з нас був дім, де ми виростали, або проводили там канікули – “батьківська хата”, або дім дідуся й бабусі, чи прадідів. Там нас любили, на нас чекали, там живуть спогади нашого дитинства…

І саме в такий будинок бабусі Теодори приїхали три сестри Мієчка, Лілічка і Марта. В кожної із них купа проблем з колишніми і теперішніми чоловіками,  дітьми, роботою, а тому і вирішили побути там, де їм затишно. І незважаючи на те, що будинок давно потребує ремонту, а садок перетворився в дикі хащі – це найкраще місце на Землі.

Бабуся Теодора в свої 90 років має багато мудрості та почуття гумору. Тому всі проблеми, починаючи з побутових і закінчуючи вихованням дітей, вирішуються просто і без надриву. Чоловіки приїжджають і від‘їжджають, а жінки залишаються у своєму жіночому царстві. Слід сказати, що чоловіки сестер з різних країн, але якось вони вписуються в життя будинку.

Життя триває – народжуються діти, помирає бабуся, але таке воно, життя.

Вся ця історія про нас, українців. Бо для нас хата завжди мала сакральне значення. А коли ще й “садок вишневий коло хати”, то це вже повна картина світу, як у класика! (Тетяна Білан)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *