Прочитали, сподобалося!

Кріс Тведт “Той, хто вбиває”.

…Чоловік зайшов у дім, дружини ніде не було, хоча мала б бути вдома. Тривога і передчуття трагедії охопили його, він викликав поліцію.

Жінку знайшли повішеною у лісі, версія слідства – самогубство.

Розв‘язка історії – в кінці.

А поки що ми зустрічаємося з адвокатом Мікаелем Бренне в момент, коли він закохується в журналістку Геллє.  Вона познайомила  Мікаеля зі своєю подругою письменницею Барбарою і Юсефом Мардалом. Ще той типчик! Музикант, відсидів у в‘язниці за жорстоке побиття людини. І саме там, під опікою Барбари написав роман, який злетів на вершину літературних рейтингів.

Барбара домовилася зустрітися з Мікаелем, щоб владнати питання із заповітом. Але на призначений час не прийшла, і на телефонні дзвінки не відповідала.

Коли Бренне поїхав до неї додому, то виявив, як ви здогадалися, труп. Слідство звинуватило у вбивстві Мардала, а той – попросив Мікаеле бути його адвокатом.

Успішний адвокат Бренне впевнено веде справу до виправдання свого клієнта, хоча і відчуває до нього неприязнь. Проте, робота є робота.

Справа йшла до фіналу, аж тут Мікаель запросив до суду Геллє, як свідка. І відтоді все полетіло шкереберть! ( Світлана Чучко)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *