Прочитали, сподобалося!

Олесь Ільченко “Місто з химерами”.

Головним героєм свого роману Ільченко обрав відомого архітектора початку ХХ століття Владислава Городецького. Відомий архітектор, підприємець, меценат, мисливець і мандрівник, понад 30 років жив і працював у Києві. Його називають “київським Гауді”, а Будинок з химерами є окрасою і візитівкою Києва.

Городецькому все частіше сняться чудернацькі сни, в снах до нього приходить таємничий змій. А тут ще прикрий випадок – на полюванні він мало не розпрощався з життям. А вранці, на будівництві костелу, загинув робітник. Що це: прикрі випадковості, чи, побудувавши Дім з химерами, він впустив всю цю містику в своє життя?

Розгадати таємниці хоче не тільки архітектор, репортер Григорій в пошуках сенсацій слідкує за кожним кроком Городецького.

Так в чому ж головна таємниця Києва? Що означає “зловісний трикутник”? Чому його створено? Чому небезпека чатує над старим містом?

Отже, якщо Ви хочете зануритися в життя Києва початку ХХ століття, зазирнути за лаштунки театру Соловцова,”випити” гарячого шоколаду в кав’ярні “Семадені”, “політати” аеропланом разом з Ігорем Сікорським і помилуватися світлинами старого Києва, то варто прочитати цю цікавезну книжку.         (Тетяна Білан)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *