Прочитали, сподобалося!

Світлана Тараторіна “Лазарус”.

На “Книжковому Арсеналі – 24” видавництва проводили рейтинг книг, які найбільше купували відвідувачі. Так ось, у видавництві “Віват” в п‘ятірку лідерів увійшла книга Світлани Тараторіної “Лазарус”.

Жанр – історіко-детективне фентезі, місце подій – Київ початку ХХ століття. В ньому мирно сусідять люди і нечисть (упирі, чорти, мавки, лісовики тощо).

Після останньої війни між людьми і нечистю уклали договір, тепер нечисть толерантно називається людиноподібними, навіть служить в поліції та засідає в Думі. Люди керують імперією, нечисть чекає на повернення свого легендарного царя-Змія.

Але одного разу все змінюється. Біля Труханового острова, де мешкають людиноподібні, вбито хлопчика, і хлопчик – людина!

Розслідувати цю справу залучено досвідченого слідчого Олександра Тюрина, який випадково, проїздом, опинився в Києві. Затриматись у місті Тюрина змушують не тільки серія злочинів. З Києвом пов‘язане його дитинство, він хоче розгадати таємницю свого батька. І хто такий Лазарус, який написав книжку про Змія?

Тюрин навіть не підозрює, що на нього чекає! Неймовірні пригоди, кохання, перетворення на людиноподібного, і особлива місія, яка відведена йому в цій історії.

А на читачів у цій книзі чекають пригоди, захоплюючий сюжет та історичні загадки. (Тетяна Білан)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *