Прочитали, сподобалося!

Жоель Діккер “Книга Балтиморів”.

Разюче захоплююча і приголомшлива сімейна сага молодого і дуже відомого швейцарського письменника Жоеля Діккера відразу стала бестселером і була перекладена на 40 мов світу.

“Усього є початок і усьому є кінець, а книги часто розпочинаються з кінця”. Роман починається 2012 року і, поступово, фрагментарно, перед нами розгортаються події попередніх 50 років.

…Відомий письменник Маркус Гольдман знаходить великого чорного пса, той приводить його до жінки, що була першим коханням, яку покинув через Драму, і якої так не вистачало усі ці роки.

Драма звела нанівець життя усієї родини Гольдманів. Але це було потім. А спочатку – непорушна дружба ватаги Гольдманів (Маркуса, його двоюрідного брата Гіллеля і названого брата Вуді); благословенні літні дні, сповнені безсмертям; вражаючі успіхи (Вуді – в футболі, Гіллеля – в навчанні) і те єдине, що неможливо розділити на трьох – Александра…

Поступово, тонка психологічна гра автора розгортає перед нами низку секретів, протистоянь, конкуренції за визнання і любов, що десятиліттями приховувалися у родині Гольдманів і призвели до страшних наслідків.

Прочитайте, дійсно вартісна книжка! (Світлана Чучко).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *