Що почитати про творення української державності?

Про нелегкий шлях української державності написано багато художніх творів. Пропонуємо 6 книг про видатних діячів, які творили нашу державу та виборювали її право на життя:

  1. Книга Раїси Іванченко «Золоті стремена», до якої увійшли два романи – «Зрада, або як стати володарем» та «Отрута для княгині» – про Поляно-Руську Подніпровську державу.
  2. В історичних повістях «Шестикрилець» та «Шоломи в сонці» Катрі Гриневичевої змальовано події на Галицько-Волинській землі ХІІ-ХІІІ ст.
  3. Про один з поворотних етапів у духовному відродженні українського народу розповідає Андрій Чайковський у романі «Сагайдачний».

  4. Полковник вінницький і подільський, а пізніше – наказний гетьман, мудрий полководець, відважний козак, та легендарна особистість – головний персонаж роману Юрія Сороки «Іван Богун».
  5. Книга спогадів Юрія Горліса-Горського «Холодний яр» розповідає про збройну боротьбу за Українську державу під жовто-блакитним прапором УНР та чорним прапором Холодного Яру.
  6. Книга Валерія Ананьєва «Сліди на дорозі» – найвідвертіший роман про війну, побачену власними очима, десантника 25 Повітряної бригади, що пройшов запеклі бої літа 2014 року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *