“Свято дитинства”: виставка творчих робіт учнів художнього відділення ЗДШМ №1

“Свято дитинства”

Наш світ прекрасний і чудовий. Є в ньому і яскраві фарби свята, є і сірі фарби буднів. Але саме в дитинстві ми помічаємо тільки самі радісні і щасливі моменти. Тільки в дитинстві життя наше наповнене безперервним очікуванням відкриттів і нових зустрічей зі світом. Це і зустрічі з природою – з кожним новим весняним листком і квіткою; з улюбленими  домашніми тваринами, які іноді і являються  нашими першими друзями; з чудовою музикою, яка занурює нас в чарівний світ звуків …

Знайомлячись з миром мистецтва, діти вчаться дивитися на світ, пізнавати його красу, здобувають певні  моральні цінності і орієнтири. Життя дітей наповнене творчістю: вони малюють, ліплять, шиють, грають, співають, роблять різні вироби, танцюють, клеять, вирізають з паперу. Все це і є мистецтво. Через свої твори дитина висловлює свої емоції і почуття, думки і бажання.

Діти можуть сприймати навколишній світ не так, як дорослі люди. За допомогою мистецтва вони висловлюють свої емоції, думки і почуття, а не просто копіюють дійсність. Тому дитина – це творець.

Винаходячи і фантазуючи, діти розвиваються, зростають, пізнають навколишній світ. Фантазія – це повітря світу дитинства і грунт для творчості.

Своїми незабутніми враженнями, втіленими в малюнки, діляться з нами учні ЗДШМ №1 на виставці своїх робіт, представленої в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва.

Запрошуємо вас не пропустити цю зустріч з прекрасним!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *