«Таємниці блакитної планети»

Інтелектуально-розважальна гра «Таємниці блакитної планети» відбулася в ерудит-кав’ярні «Мозкодром», що вже декілька років працює на базі Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва.

Цього разу ерудит-кав’ярня працювала на виїзді. Її відвідали підопічні Запорізької Філії Міжнародної Антинаркотичної Асоціації.

Гості закладу із задоволеннями «ласували» інтелектуальними стравами української кухні. Меню було традиційним: «Борщ», «Пампушки», «Вареники», «Вінегрет», «Вергуни» та «Узвар», але  це назви завдань (за темою «Екологія»), з якими відвідувачі мали впоратися якісно та швидко, при цьому спостерігаючи за сусідами.

Кожний «столик» працював, як окрема команда, яка складала прислів’я, відгадувала загадки, підспівувала, брала участь у вікторинах або створювала та презентувала свої «шедеври народного живопису» для інших.

Як тільки гості задовольнили свої «гастрономічні» потреби та опанували всі інтелектуальні конкурси за програмою заходу, вони об’єдналися у складі «Екологічного десанту»  і разом відправились наводити лад у своєму місті.

Формат заходу дозволяє учасникам гри отримувати нові знання, вільно спілкуватися з іншими людьми, розвивати свої комунікаційні навички, ділитися своїм досвідом, якісно проводити дозвілля та покращувати свій настрій – вважає організаторка гри Лариса Головко, провідний бібліотекар ЗОБЮ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *