“Ти – мій друг”: виставка творчих робіт учнів художнього відділення ЗДШМ №1

“Ти – мій друг”:

виставка творчих робіт учнів художнього відділення ЗДШМ №1

«Встав зранку, умився, привів себе до ладу – i, одразу ж, приведи в порядок свою планету».

(Антуан де Сент-Екзюпері)

Запорізька обласна бібліотека для юнацтва  запрошує всіх любителів природи ознайомитися з чудовими роботами юних художників.

Іваненко Єва, 11 років
Викладач: Бірюкова С.М.

В наш час надзвичайно важливо, щоб кожна людина пройнялась відповідальністю за долю природи. Саме цю думку маленькі митці з любов’ю передали у своїх малюнках.

Кривохата Тетяна, 10 років
Викладач: Бойко К.М.

Немає точних даних про те, коли вперше виникла прихильність людини до тварин. Вчені-антропологи вважають, що це сталося 35-40 тисяч років тому і було пов’язане з появою у давньої людини здатності розпізнавати думки та почуття інших людей. Печерні малюнки підтверджують, що приблизно в цей час наші предки були здатні думати про тварину як про вірного друга, а особливі симпатії належали, перш за все, пухнастим малюкам тварин: кошенятам, цуценятам…

Терещенко Ангеліна, 11 років
Викладач: Бірюкова С.М.

Мільйони власників домашніх тварин не уявляють собі життя без своїх маленьких улюбленців, адже кількість позитивних емоцій від спілкування з ними настільки велика, що ми починаємо краще почуватися.

Не секрет, що дітям спілкування з тваринами дарує радість, але це не єдиний позитивний результат. Діти, які змалку починають допомагати дорослим дбати про тварин, раніше вчаться відповідальності, вміють правильно розраховувати свої сили і їм знайоме поняття обов’язку.

Домашні вихованці допомагають дорослим знімати стрес, а дітям переживати свої перші розчарування. Існують цілі напрями лікування та реабілітації дітей, у яких головними ліками виступають не таблетки та апарати, а коні та дельфіни.

Балухтін Руслан, 11 років
Викладач: Бірюкова С.М.

Вчені з Університету Азуба (Японія) з’ясували, що навіть проста гра з чотирилапими друзями стимулює вироблення в нашому організмі окситоцину — гормону довіри, ніжності, прихильності. Окситоцин допомагає подолати стрес та депресію, породжує позитивні емоції та зміцнює віру в людей.

Спілкуючись із пухнастими вихованцями, ми мимоволі стаємо уважнішими до інших людей.

Ми сподіваємось, що наша виставка не залишить байдужими нікого, хто любить тварин.

Наші маленькі художники – учні художнього відділення ЗДШМ №1 – знайомлять читачів та відвідувачів нашої бібліотеки зі своїми улюбленцями – і домашніми тваринами, і з тими представниками живої природи, які віддають перевагу вільному життю.

Сєрікова Єлизавета, 11 років
Викладач: Бірюкова С.М.

Тільки разом ми можемо зберегти всю красу навколишнього світу і зберегти її мешканців для майбутніх поколінь. Тільки від нас залежить, в якому вигляді ми збережемо всю багату спадщину, якою ділиться з нами наш спільний будинок – планета ЗЕМЛЯ.

Тимошенко Ліза, 9 років Викладач: Бірюкова С.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *