“Тримайся, моя рідна Україно!”

В Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва відбувся концерт авторки-виконавиці Ірини Соболевої. Як завжди, на  концертах Ірини – аншлаг! На цей захід читачі бібліотеки чекали більше року. Причин для цього було багато.  Деякий час в бібліотеці концерти не проводилися, деякий час Ірина була за кордоном, в Німеччині. Саме там вона написала свою нову пісню «Болить душа», і придбала свою  третю гітару. Ірина вже у Запоріжжі. І це перший концерт власниці чудового спорано в рідному місті після повернення.

Пані Ірина зачарувала слухачів виконанням українських народних пісень: “Всюди буйно квітне черемшина” ,”Чом ти не прийшов”, “Йшла дівчина лучками”), популярними  і новими патріотичними піснями  (“Червона калина”, “Не сестри” (автор – Іван Клименко), “Нас не зламає холодна байдужість, “Нас зігрівають гарячі серця” (авторка – Христина Панасюк), романс “Цінувати мить” (слова і музика Олександра Смика) тощо. Вразили слухачів  її надзвичайно чуттєві патріотичні авторські пісні.

Завітали на концерт  землячки з привітаннями і підтримкою запорізька поетеса Вікторія Сироватко (з якою вони багато років займаються волонтерством), автори-виконавці Володимир Козеровський та Володимир Шпирко.

Всі слухачі сольного  концерту вокалістки отримали справжню насолоду.

Запорізька обласна бібліотека для юнацтва дякує Ірині Соболевій за популярізацію українських патріотичних пісень, за їх чудове виконання, за гарний настрій і віру в Перемогу України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *