Унікальний подарунок шанувальникам Шевченка

Наша бібліотека отримала надзвичайно коштовний подарунок – набір дисків «Пісенний «Кобзар»!
 
Всеукраїнський мистецький проект «Україна співає «Кобзаря» здійснив Благодійний фонд «Хорова школа Павла Муравського», за підтримки Міністерства культури України та Українського культурного фонду. Це – перший системний масштабний запис провідними українськими хорами 110 творів 86 композиторів на основі Зібрання хорових творів у семи томах «Тарас Шевченко. Пісенний «Кобзар». Хорова Шевченкіана», що його уклав великий український диригент і педагог Павло Іванович Муравський (1914–2014).
У записові «Пісенного «Кобзаря» взяли участь на благодійних засадах 45 провідних хорових колективів із 17 міст України й українського зарубіжжя під орудою учнів і послідовників маестро Муравського. До аудіовидання дібрано також частину творів, які Павло Муравський свого часу записав з капелами «Трембіта», «Думка», хорами Українського радіо й Київської консерваторії.
Комплект аудіовидання «Тарас Шевченко. Пісенний «Кобзар» містить три музичні альбоми по три CD в кожному (твори a капела; твори з інструментальним супроводом; твори великої форми з симфонічним оркестром).
Тепер таке унікальне аудіовидання є у нашому фонді! Дякуємо БФ «Хорова школа Павла Муравського»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *