В “Спалахах” дивляться

Документальний фільм «Молодію серцем я» – про Михайла Ткача, українського поета-пісняра та кіносценариста. Він хоч і закінчив медичний інститут, але творчий поклик душі змінив його долю і обрав інший шлях – поезію.

У співпраці з Олександром Білашем, Платоном Майбородою, Павлом Дворським, Ігорем Шамо народилися прекрасні пісні “Якщо любиш, кохай”, “Ясени”, “Сніг на зеленому листі”, “Марічка”, “На щастя, на долю” у виконанні Назарія Яремчука, Анатолія Мокренка, Павла Дворського та багатьох інших.

 

Фільм про молодого душею Михайла Ткача, який своїм творчим здобутком збагатив пісенний скарб нашої країни.

Глядачі “Спалахів” також подивилися анімаційний фільм «Ван Гог. З любовью, Вінсент», присвячений легендарному голландському художнику Вінсенту ван Гогу. 30 березня 2023 року йому виповнилося 170 років, але інтерес до творчості митця не згасає.

У стрічці майже детективний сюжет, який одразу привертає до себе увагу. Глядачі із зацікавленням  спостерігали за  життєвими подіями майстра, які відбуваються на тлі зображення пейзажних картин художника.

 

Фільм був намальований у стилі живопису Ван Гога, тому виглядає  яскраво і привабливо. Аніматори зробили титанічну роботу і створили шедевр сучасного мистецтва.

Незвичний підхід  до зйомок художнього фільму дуже сподобався глядачам і викликав неабиякий інтерес до особистості Ван Гога та його трагічної долі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *